~~ HaK YoLu ~~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
~~ HaK YoLu ~~

سْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم вıѕмιℓℓαн нєя нαуяιη вαşι∂ıя

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

>>RABB'im.. SANA INaNDıM, SANA GüVeNDiM, SANA YöNeLDiM ...

YazarMesaj
ADMiN
Admin
ADMiN

>>RABB'im.. SANA INaNDıM, SANA GüVeNDiM, SANA YöNeLDiM ... Empty
MesajKonu: >>RABB'im.. SANA INaNDıM, SANA GüVeNDiM, SANA YöNeLDiM ...   >>RABB'im.. SANA INaNDıM, SANA GüVeNDiM, SANA YöNeLDiM ... I_icon_minitimePtsi Kas. 10, 2008 8:47 pm

RABB'im.. SANA inandım, SANA güvendim, SANA yöneldim.. Kapına geldim, üstümdekiler yırtık sökük, karnım aç, susuzum, gözlerimden akan yaşlar durmak bilmez.. Vücudumun heryanı yara bere, yüreğim vücudumdan ziyade hasta.. Cismim biçare, ruhum beklemekte..

RABB'im.. Acizim, SANA muhtacım, yalnız ve tek SANA.. SEN hiçbirşeye muhtaç olmayansın.. İhtiyacımıda bilmiyorum.. Hiç bir şey bilmiyorum, cahilim.. Şüphesiz bilen SENSİN, ALİM SENSİN..

Ne aldığım abdest beni rahatlatır.. Ne kıldığım namazın hakkını verebilirim.. Ne dilim döner SANA niyaz etmem için..

Aklımda türlü fikirler.. Aklıma zulüm ederim..
Kulaklarıma acayip sesler gelir.. Kulaklarıma zulüm ederim..
Gözlerim baktıkça yanlışa bakar.. Gözlerime zulüm ederim..
Ellerimin uzandığı şeylerin ne olduğunu bilmem.. Dokunurum olur olmaz.. Ellerime zulüm ederim..

Ayaklarım beni nereye götürür? Bastığı yerler yangın dolu.. Ayaklarıma zulüm ederim..
Dilimde oluşup, ağzımdan dökülen kelimeler gerçeği anlatmaz.. Ağzıma, dilime zulüm ederim.. Hasılı ben kendime zulüm ederim..

Ya kapımı çalan kulların? Nedirler? Kimdirler? Neden bana gelirler? Kullarını anlamam ve kullarına zulüm ederim..

Herşey SENİ zikir ederken bana ne olur bilmem, SENİ zikirden uzaklaşırım..

Ey tüm Kemaleti kendinde bulunduran ALLAH'ım.. Kendimi Sana teslim etmeye geldim.. Bir bunu bilirim..

Selamet ve dua ile ...
https://hakyolu.yetkinforum.com

>>RABB'im.. SANA INaNDıM, SANA GüVeNDiM, SANA YöNeLDiM ...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» >>RABBIM ..
» >>YA RABBI SaNa Ne ARZ EDeYiM ....
» >>SeN TeSeLLi ET BeNi RABBIM ...
» >>RABBIN SaNa Ne DaRıLDı , Ne De SeNi BıRaKTı ...
» >>RaBBiM GeRi DöNDüR<< BöLüM 2